Sauvage Very Cool Spray - Eau de Toilette
Een nieuwe mannelijke en vrije manier van parfumeren. Een geur in een onbreekbare flacon, makkelijk om mee te nemen zodat je altijd en overal je geur kunt aanbrengen. Een mileu-vriendelijke air-powered verstuiver (exclusieve Dior innovatie). Een krachtige en frisse interpretatie van de Eau de Toilette.
"Ondanks dat Sauvage Very Cool Spray een gelijke geurcompositie heeft als de Eau de Toilette, zag ik het als een kans om de Sauvage structuur te belichten. Ik wilde zijn omlijning en essentie onthullen, een zoektocht naar frisheid en lichtheid met behoud van een krachtige signatuur." François Demachy
Bergamot uit Calabrië
François Demachy houdt ervan als de topnoten van de herengeuren citrus bevatten. Voor het Huis Dior, koos hij een exclusive Bergamot die hij aanpaste in samenwerking met lokale verbouwers om een op-maat-gemaakte signatuur te verkrijgen. Zijn Bergamot is een explosie van sappige frisheid dat alles op zijn pad doet verlichten. Ondergedompeld in de Calabrische zon, is hij fruitiger en ontwikkelt hij unieke, prikkelende facetten met een vleugje peper.
Sichuan Peper
Sichuan Peper is de beste peper van de wereld, het laat een kruidige sensatie vrij met citroenachtige en kamferachtige accenten.
Ambroxan
Een ingrediënt dat van nature oorspronkelijk afkomstig is uit de zeer kostbare grijze amber, de Ambroxan ontvouwt zijn marine houtachtige noten, als levendige oceaannevel. Hij speelt op de lange duur met de subtiele aantrekking van zon-gebleekt drijfhout, als een met tabak doordrongen achtergrondmuziek die nooit vervaagd en laat een onderscheidende herinnering achter.