Moncler

Moncler

Estriere gewatteerde jas met donsvulling en capuchon

700,-
25%
Vorige laagste prijs:980,-
Originele prijs: 1400,-

KleurDonkerblauw
Maat
Ons model is 187 cm en draagt maat M, deze maat valt Normaal.

Vul hieronder je gegevens in en ontvang een e-mail zodra het artikel weer online op voorraad is.
Productbeschrijving

Het Franse label Moncler is in 1952 opgericht in het Monestier-de-Clermont gebergte in Frankrijk. Het merk is bekend om zijn jassen met ganzendons die oorspronkelijk werden gedragen door arbeiders die in extreme weersomstandigheden moesten werken. Het merk is gespecialiseerd in stijlvolle wintermode en maakt de collectie compleet met luxe accessoires en schoenen.

Samenstelling en specificaties
Materiaal en OnderhoudDroogvoorschrift:Liggend drogenGeschikt voor - jassen:Koude dagen (0 tot 10 graden)Materiaal:100% polyester - vulling: 90% eendendons / 10% eendenverenPatroon:EffenSeizoen jassen:WinterjassenStretch:Mid-weight materiaal zonder stretchStrijkvoorschrift:Warm strijken (max. 110º)Voering:Warm gevoerdVulling:Dons, VerenWasvoorschrift:Maximaal op 30º
SpecificatiesBinnenzak:Twee binnenzakkenBuitenzak:Twee buitenzakkenHalslijn:CapuchonKenmerken capuchon:Niet afneembaarMouwlengte:Lange mouwType buitenzak:RitssluitingType sluiting:RitssluitingArtikel:445505008786003
Pasvorm
Deze maat valt:NormaalFit:Aansluitend silhouetModel en Maat:Ons model is 187 cm en draagt maat M, deze maat valt Normaal.
Shop de items