Sale. Tot 50% korting. Het mooiste voor minder.
Bekijk het aanbod
Jouw cadeau: Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
Een gratis deluxe sample van de SKIN PERFECTING 2% BHA Liquid Exfoliant cadeau bij besteding van minimaal €30,- aan Paula’s Choice producten. Zolang voorraad strekt.
Productbeschrijving
De Azelaic Acid Booster is een echte multitasker. De krachtige combinatie van azelaïnezuur, salicylzuur en plantextracten kunnen je huid op verschillende manieren helpen. Deze booster vervaagt pigmentvlekjes die zijn ontstaan door zonneschade.
Kalmerende eigenschappen brengen een rode huid tot rust en zorgen zo voor een egalere en stralende huid. Daarnaast gaat de booster het ontstaan van puistjes tegen en vermindert het huidverkleuringen na puistjes. Dit maakt het een ideaal alternatief voor mensen die overgevoelig zijn voor benzoylperoxide.
Belangrijkste kenmerken:
- Vervaagt pigmentvlekken
- Verheldert de huid
- Gaat puistjes tegen
Gebruikstips:
- Breng ’s ochtends en/of ’s avonds aan na het reinigen, tonen en exfoliëren
- Meng met je serum of je nachtcrème, of gebruik puur op je huid voor een optimaal resultaat, en vervolg met een serum en crème
- Gebruik dagelijks, wekelijks of zo vaak als goed werkt