SALE. Tot 50% korting.

Bekijk het aanbod

SMEG

50's Style espressomachine ECF02WHEU

318,-
Adviesprijs 399,-

KleurWit
Maat1 maat

Online nog 4 beschikbaar

Bring on the orange!

Win de iconische oranje FAB10 t.w.v. 1,049 euro, ideaal voor ijskoude drankjes tijdens het WK. Log in als member bij je aankoop van SMEG en maak automatisch kans op deze WK koelkast.

De actie loopt van 4 t/m 28 juni. Lees hier de actievoorwaarden.

Productbeschrijving

De SMEG espressomachine ECF02 is een echte eye-catcher in je keuken of op kantoor. Deze espressomachine ziet er ontzettend stijlvol uit door het ’50 style design. Daarnaast is de ECF01 de perfecte espressomachine voor de liefhebber. De ECF02 zet niet alleen heerlijke koffie, maar is ook nog eens geschikt voor gemalen koffie en E.S.E. servingspads. Deze espressomachine heeft een thermobloksysteem & 15 bar. Ook is de espressomachine uitgerust met anti-drup systeem en een stoompijp t.b.v. melkopschuimer. Hiermee zet je de lekkerste cappuchino’s. Voor een gemakkelijke reiniging heeft de ECF02 een uitneembare lekbak en uitneembaar waterreservoir. De koffietemperatuur en de hoeveelheid zijn in te stellen in het bedieningspaneel. Na gebruik reinig je deze gemakkelijk met de hand of in de vaatwasser.

Samenstelling en specificaties
SamenstellingInhoud waterreservoir:1 liter (6-8 kopjes)Kopjeswarmer:JaMateriaal:roestvrij staal / kunststof
SpecificatiesAantal kopjes per zetbeurt:2 kopjesBreedte:14,9 cmGewicht:4,7 kgHoogte:33 cmInclusief:handleidingInhoud:inhoud waterreservoir 1,1 literKoffiespecialiteit:EspressoLengte:32,9 cmSnoerlengte:1 meterType koffie vulling:Gemalen koffie, KoffiepadsVermogen:1350 WArtikel:450709022411000
Inleveren oude elektronische apparaat
Je kunt je oude soortgelijke elektronische apparaat eenvoudig kosteloos inleveren wanneer je een nieuw apparaat in de winkel of online koopt. Dit kan op verschillende manieren.
Bekijk veelgestelde vragen

SMEG

50's Style espressomachine ECF02WHEU

318,-
Adviesprijs 399,-

Online nog 4 beschikbaar