De Buffer-kwast zorgt voor een naadloze applicatie tussen huid- en teintproducten. Dankzij de dicht op elkaar geplaatste haren en de speciaal ontworpen ronde kop kun je alle crème- en vloeibare formules – concealer, contour, blush, highlighter of foundation – moeiteloos in de huid verwerken tot de gewenste dekking.
Luxe beautytools: een intuïtieve collectie hoogwaardige borstels, ontworpen voor volledige controle en een natuurlijke, vlekkeloze applicatie. Zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan de Victoria-norm en verfijnd om alle make-upformules naar een hoger niveau te tillen.
Perfect voor de hand: geen detail is overgeslagen. Het gewicht, de dichtheid van de borstelharen, de handvormige borstelkoppen en de kromming van elk handvat zijn allemaal ontworpen volgens de persoonlijke technieken van Victoria.
Objects of Desire: geïnspireerd door kostbare kalligrafiegereedschappen, heeft elke borstel een uniek walnoothouten handvat met een kenmerkende nerf. Gespecialiseerde synthetische haren bootsen traditionele natuurlijke vezels na voor een uitstekende opname en aanbrenging van crèmes en poeders.
De Buffer Brush past prachtig bij Cheeky Posh.
Pure uitmuntendheid in elk opzicht: dat is de Victoria-norm.
Gebruikstips:- Wij raden aan om borstels te wassen met een mild reinigingsmiddel dat speciaal is ontwikkeld voor make-upborstels. Was de haren voorzichtig met lauw water en reinigingsmiddel. Gebruik uw hand om make-up voorzichtig uit de haren te verwijderen en spoel ze af. Hoewel de walnoothouten handvatten speciaal zijn behandeld om langdurige waterschade door reiniging te voorkomen, raden wij aan om ze tijdens het wassen droog te houden.
- Leg de borstels om te drogen volledig plat op een handdoek totdat ze helemaal droog zijn.