Besteed je member vouchers en ontvang tot €120 voordeel

Bekijk de vouchers

Wouters & Hendrix

Wouters & Hendrix Ketting van zilver met rutilated quartz

255,-

KleurZilver

Online nog 2 beschikbaar

Ontvang tot 120,- voordeel

Besteed je member vouchers en ontvang tot 120,- voordeel: 20,- korting bij 150,- en 100,- korting bij 600,-. Nog geen member? Meld je aan en profiteer direct. Ga naar Mijn Account of word member.
Productbeschrijving

Wouters & Hendrix wordt in 1985 opgericht door Katrin Wouters en Karen Hendrix, die elkaar leerden kennen op de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten in Antwerpen. Twee keer per jaar komt het duo met een nieuwe collectie, maar daarnaast is er ook de ‘My Favourites’ collectie, die bestaat uit tijdloze juwelen van massief zilver. Humor, surrealisme, de perfectie en complexiteit van de natuur vormen een rode draad in de collecties van Wouters & Hendrix. Dat komt tot uiting in eclectische en gedurfde sieraden gemaakt van onder andere koper, sterling zilver en halfedelstenen zoals onyx, quartz, maansteen en parelmoer.

Let op: De artikelen met rutielkwarts zijn uniek en kunnen iets afwijken in kleur. Elk juweel van Wouters & Hendrix straalt een uniek kunstenaarschap uit en wordt met de hand gemaakt door een team van goudsmeden in ons Antwerpse atelier.

Samenstelling en specificaties
Materiaal en OnderhoudMateriaal:sterling zilverSteensoort:Kwarts
SpecificatiesArtikel:088709000300000

Winkelvoorraad

KleurZilver

Helaas is er geen winkelvoorraadinformatie beschikbaar. Bestel het artikel online en laat het gratis thuisbezorgen.

Voorraadcheck donderdag 24 september om 3:28 uur

Wouters & Hendrix

Wouters & Hendrix Ketting van zilver met rutilated quartz

255,-

Online nog 2 beschikbaar