Heaven Mayhem
Clove oorstekers
Clove oorstekers
Double Hoops oorstekers verguld
Bold Medium oorringen MO145
Thin Diamond ketting MO560
Baby Knot oorstekers
2 set heart bangle
Oorringen met hanger verguld
Oorringen met hanger
Classic Small oorringen MO583
Thin Diamond armband MO562
Alora ketting MB1930
Kariana bangle SKJ1216710
Thin Snake armband MO572
Gratitude armband
Thin Snake ketting MO577
Baby Knot oorstekers
Ring JF04834710
Arden ring JF04785710
Bold Large oorringen MO146
Plain Daring Small oorstekers MB0189
Love life bedelarmband
Mother of Pearl Heart oorringen verguld
Medium Dots oorringen verguld
Sutton ring JF04896710
Jewelry ring met kristal JF04686710
Armband set van 3
Ellis ring JF04876998
Wavy Bolded Drop oorringen MB0171
Oorstekers met parel SKJ1881710
Agnethe Pearl oorstekers SKJ1827710
Ring met glassteen JF03752710
Armband SKJ1880710
Belle Medium oorknopjes MB0830
Heritage armband JF04759710
Shiny Medium oorringen MO586
Prize oorstekers met kristal
Oorhangers SKJ1883710
Jewelry oorstekers JF04868710
Bedelarmband met parelmoer JF01739791
White Pearl Droplet oorringen verguld
Sofie Sea Glass armband SKJ1896710
Ellis oorringen JF05003710
Ketting SKJ1879710
Oorhangers met parelmoer JF01737791
Raquel ring JF04952710
Sutton ketting JF04970710
Infinity armband verguld
Heritage oorhangers JF04587710