Fossil
Motifs armband van messing en halfedelsteen JA6945791
39,-
Motifs armband van messing en halfedelsteen JA6945791
Kralenarmband met halfedelsteen JA6934791
Sutton armband JA7326710
Sutton armband JA7323710
Sutton armband JA7324710
Harlow armband JF04994998
Armband met kralen JA6922710