Heaven Mayhem
Clove oorstekers
Clove oorstekers
Baby Knot oorstekers
Oval Pearl oorstekers verguld
Baby Knot oorstekers
Oorstekers met parel verguld
Love life bedelarmband
Armband set van 3
Oorringen met parel verguld
Kariana oorstekers SKJ1199040
Schakelarmband DX1577040
Set van ketting en oorknopjes JF03765040
Sofie oorhangers SKJ1812040
Essential Waves armband SKJ1793040
Metamorph armband DX1633040
Schakelarmband JF04562040
Ring met logo DX1629040
Ketting DX1578040
Elin armband met zirkonia SKJ0834040
Oval D Logo ring DX1665040
Elin ketting met kristal SKJ1053040
Bangle SKJ1878040
Schakelarmband met logo DX1592040
Oorringen met parel verguld
Kariana bangle SKJ1124040
Ketting met hanger
Ketting JF04909040
Sadie bangle met glassteen JF04420040
Schakelarmband met logo DX1550040
Ketting DX1635931
Candy ketting met bedels
Metamorph armband DX1634931
Ketting DX1626040
Enkele oorring DX1637040
Ketting met kristal JF04427040
Oval D Logo enkele oorring DX1642040
Ellis armband JF04980040
Dream Chaser armband met hangers
Oorringen SKJ1869040
Armband JF04910040
Elin oorhangers
Schakelketting met logo DX1549040
D Logo ketting DX1672040
Clammie oorstekers
Sofie Sea Glass oorknopjes SKJ1893040
Armband met glassteen JF02854998
Ketting met glassteen JF02856998
Sofie Sea Glass ketting SKJ1907040