Fossil
Ring JF04834710
75,-
Ring JF04834710
Sutton ring JF04896710
Ellis ring JF04876998
Ring met glassteen JF03752710
Sadie ring JF04835710
Harlow ring verguld JF04807998
Ring met logo DX1629040
Jewelry ring JF04592998
Oval D Logo ring DX1665040
Sutton ring met steen JF03874710
Sutton ring JF04924710
Ellis ring JF05001710
Ellis ring JF04791710
Jewelry ring met malachiet JF04860710
Sutton ringen JF04974710
Ring met strass JF03460791
D Logo ring DX1688040
Moderne Stak ring SKJ1906710
Treasure ring met zirkonia MO214
D Logo ring DX1693040