Michael Kors
Premium ring MKJ8611710
Premium ring MKJ8611710
Premium ring verguld MKJ8482710
Harlow ring verguld JF04807998
Oval D Logo ring DX1665040
Premium ring verguld MKJ8581710
Premium ring verguld MKJ8616710
Premium ring MKJ8601710
Premium ring MKJ8541931
Premium ring MKJ8602040
Ring met glassteen JF03752710
Ellis ring JF04791710
Sutton ring met steen JF03874710
Premium ring van zilver MKC1829040
Jewelry ring met kristal JF04686710
Premium ring verguld MKJ8483710
Oval ring DDX1715040
Arden ring JF04785710
Ring met strass JF03460791
Premium ring verguld MKJ8484710
Heritage ring JF04782710
Premium ring verguld MKC1550AA710