Diesel
Ketting DX1636931
Ketting DX1636931
Premium ketting MKJ835500040
Premium ketting MKJ835600040
Sofie ketting SKJ1809040
Sofie bangle SKJ1811040
Jacqueline horloge ES5166
Shield zonnebril DG2333B
Retro zonnebril RB3768
Arista zonnebril RB3767
Piloten zonnebril RB3025
Tripple Round Open Charms oorstekers van zilver
Swimclub armband verguld
Ketting met hanger 6864DB
Ketting 34116BR
Oorringen van zilver 7960ZI
Ketting van 14 karaat witgoud met zirkonia 3052WZI
Horloge CK25100026
Classica ketting met kristal
Dextera oorringen met kristal
Mesmera ketting met kristal
2026 Capsule ketting met kristal
Swan oorhangers met zirkonia
Mesmera ketting met kristal
Drop Satin oorstekers van zilver
Bump S oorhangers van zilver
Banda S oorringen van zilver
Witgouden oorsieraden, 0.60 ct diamant, Hearts & Arrows
Witgouden collier Rivièra
Witgouden hanger, 0.19 ct diamant, Petite Romance
Witgouden oorsieraden 0.54 ct diamant Enchanted
Witgouden jasseron collier Timeless Treasures (50cm)
Witgouden hanger R, 0.06 ct diamant, Alphabet
Inspiration horloge JWL01801
Ellen XS armband van zilver
Nurul XS schakelarmband van zilver
Katja Twist oorringen van zilver
Hart enkele oorring van zilver
Dubbel Hart enkele oorsteker van zilver
Venetian armban van zilver
Barbara ketting van zilver
George XS schakelketting van zilver
Esther Small oorringen van zilver
Esther Small schakelarmband van zilver