Skagen
Moderne Stak ring verguld SKJ5026710
Moderne Stak ring verguld SKJ5026710
Premium ketting MKJ841800040
Mesmera oorstekers met kristal
Chroma ketting met kristal
Constella ketting met kristal
Idyllia ring met kristal 58
Symbolica ketting met zirkonia
Constella oorstekers met zirkonia
Millenia ketting met kristal
Hyperbola ketting met kristal
Matrix armband met kristal L
Hyperbola bangle met zirkonia L
Meteora bangle met kristal M
Millenia oorringen met kristal
Dome Medium oorstekers
Zahara armband verguld
Premium oorknopjes MKJ8661040
Premium choker MKJ8625040
Premium armband MKJ8615040
Premium armband MKJ8590040
Premium oorstekers MKJ8606040
Heritage schakelarmband JA7273040
Una ketting met kristal
Vienna oorringen met kristal
Chroma armband met kristal
Matrix armband met kristal
Matrix ring met kristal 60
Matrix armband met kristal
Millenia oorhangers met kristal
Millenia armband met kristal M
Matrix set van ketting en oorknopjes met kristal
Premium armband MKJ8619040
Una ring met kristal 55
Una ring met kristal 60
Chroma oorringen met kristal
Chroma oorhangers met kristal
Matrix ring met kristal 55
Matrix ketting met kristal
Hyperbola oorstekers met kristal
Matrix ketting met kristal
Matrix oorstekers met kristal
Idyllia bedeltje met kristal
Symbolica oorstekers met kristal
Idyllia armband met kristal
Dextera oorringen met kristal