Fossil
Ellis armband JF04979710
Ellis armband JF04979710
Arden armband JF04784710
Ellis oorringen met zirkonia JA7261710
Sutton oorstekers JF04922710
Raquel armband JF04955710
Armbanden Sadie van gepolijst ROESTVrij Staal
Heritage ketting verguld JA7321710
Ellis bangle met zirkonia JF04862710
Ellis ketting JF04939710
Heritage schakelarmband met glassteen JF04525710
Merrit armband JF04937791
Ellis ring JF04981710
Sadie oorknopjes JF04832710
Sutton oorstekers JF04973710
Sutton ketting JF04920710
Heritage schakelketting JF04102710
Jewelry ketting met hanger JF04865710
Ellis armband verguld JA7294791
Ring JF04773710
Oorhangers JF04833710
Merrit ketting JF04936791
Ketting met hanger JF04846710
Heritage schakelarmband JF04234710
Ketting met hanger JF04842710
Jewelry ring met malachiet JF04860710
Ellis bangle JF05000710
Sutton ringen JF04974710
Sutton ring JF04423710
Jewelry armband JF04866710
Ketting met hanger JF04845710
Ketting met hanger JF04838710
Ketting met hanger JF04840710
Ketting met hanger JF04847710
Sutton ketting JF04958710
Jewelry oorringen met hanger JF04859710
Schakelarmband met parel JF04317710
Ketting met hanger JF04848710
Oorstekers met parelmoer JF02906791
Ketting met hanger JF04844710
Ketting met hanger JF04849710
Sadie ketting met hanger JF04856710
Sadie ketting JF04926710
Ketting met hanger JF04839710
Ring met strass JF03460791
Ellis armband verguld JA7343710
Heritage schakelketting JF04521710
Ketting met hanger JF03021791
Ketting met kristal JF04424710