Fossil
Ketting met hanger JF03021791
Ketting met hanger JF03021791
Ellis bangle JF05000710
Ketting met hanger met parel JF01740791
Jewelry armband JF04858710
Ellis armband veguld JA7344710
Sutton armband JF04959710
Ketting met kristal JF04424710
Ellis armband verguld JA7306710
Sutton ketting JF04968710
Sutton armband JF04921710
Merrit oorhangers JF04938791
Sutton ketting JF04962710
Sutton ketting JF04893710
Raquel armband JF04998710
Harlow ketting JF04993998
Ellis armband JF04967710
Raquel oorhangers JF04999710
Oorknopjes met kristal JF04422710
Heritage schakelarmband JF04349998
Heritage bedelarmband met parelmoer en agaat JA7210710
Sutton oorstekers JA7300710
Harlow armband JF04995998
Raquel ketting JF04997710
Jewelry ketting met hanger JF04864710
Jewelry ketting JF05004710
Harlow armband JF04994998
Jewelry armband JF05005710
Armband met kristal JF04425710
Ketting met hanger JF04841710
Harlow ketting JF04961710
Raquel ketting JF04996710