Fossil
Everett armband JF04949040

FOSSIL staat bekend om haar authentieke, vintage en klassieke designs. Het aanbod van het merk bestaat uit kenmerkende horloges, smartwatches en trendy sieraden. Door gebruik te maken van frisse tinten en materialen is ieder item gemakkelijk draagbaar.
Everett armband JF04949040
Machine horloge FS6159
Scarlette horloge ES5457
Sloan horloge ES5455
Sadie armband JF04929040
Townsman horloge ME3268
Ketting met hanger JF04846710
Ketting met hanger JF04845710
Horlogeband S221510
Carlie Mini horloge ES4700
Knox armband JF04918040
Horloge ring ES5344
Ellis armband veguld JA7344710
Jewelry ketting JA7329710
Minimalist horloge FS6180
Everett horloge FS6175
Sutton ketting JF04962710
Jewelry armband JF04866710
Ketting met hanger JF04847710
Ketting met hanger JF04844710
Ketting met hanger JF04848710
Ketting met hanger JF04838710
Blue Gmt horloge FS6036
Ketting met hanger JF03021791
Armband met parelmoer JF02905791
Harlow horloge FS6215
Machine horloge FS6186
Everett horloge FS6184
Genevive horloge ES5509
Genevive horloge ES5506
Neutra horloge FS6168
Scarlette broche horloge ES5384
Raquel horloge ES5466
Harlow horloge ES5451
Sadie ketting JF04927040
Scarlette horloge ES5443
Ketting met hanger JF04849710
Ketting met hanger JF04839710
Harlow horloge ES5386
Townsman horloge ME3265
Everett horloge FS6071
Schakelarmband JF04615040
Horloge ring ES5247
Horloge ME3098
Horloge FS5525
Heritage horloge ME3279
Blue Dive horloge FS6029
Harlow Horloge FS6211