GUESS
Oorringen JUBE06387JWRHT-U
Oorringen JUBE06387JWRHT-U
Armband JUBB06358JWYGS
Oorringen JUBE06271JWYGT-U
Armband JUBB06042JWYGS
Oorringen JUBE06204JWYGT-U
Enkele oorring met hanger JUME05006JWYGT-U
Enkele oorring JUME05006JWSTT-U
Armband DX1726040
D Logo enkele oorring DX1692040
D Logo ketting DX1689040
Oorstekers JF04911040
Armband met kristal JF04425710
Armband met kralen JA6922710
Matte Oval oorstekers verguld
Summer Twist oorstekers verguld
Long Droplet oorstekers verguld
Oorstekers JUME06076JWSTT-U
Oorstekers JUME06076JWSTBKT-U
Oorstekers met kristal JUME06075JWSTBKT-U
Lucky Charm hanger
Arden ring JF04785710
Oorringen JUBE06431JWRHT-U
Oorringen JUBE06402JWRHT-U
Armband JUBB06388JWYGS
Armband JUBB06337JWRHS
Armband JUBB06288JWYGS
Oorstekers JUBE06173JWYGT-U
Raquel ketting JF04996710
D Logo armband DX1690040
D Logo armband DX1686931
Harlow ketting JF04961710
Armband DX1627040
Wavy Petite ring MB0133
Ring met strass JF03460791
Metamorph ring DX1632001
Heritage ring JF04782710
Ring DX1619040
Ring met logo DX1629040
D Logo ring DX1693040
Bold ring MO224
Jewelry ring met malachiet JF04860710
Ring JF04773710
Ring DX1638040
Moderne Stak ring SKJ1906710
Treasure ring met zirkonia MO214