GUESS
Oorringen JUBE06429JWRHT-U
Oorringen JUBE06429JWRHT-U
Oorstekers JUBE06423JWYGGNT-U
Oorstekers JUBE06391JWYGT-U
Oorringen JUBE06387JWYGT-U
Armband JUBB06383JWYGS
Ketting JUBN06382JWYGT-U
Oorhangers met kristal JUBE06349JWYGPKT-U
Armband JUBB06348JWYGS
Oorringen JUBE06342JWYGT-U
Ketting JUBN06340JWRHT-U
Armband JUBB06274JWYGS
Oorringen JUBE06271JWRHT-U
Oorringen JUBE06249JWYGT-U
Armband JUBB06246JWYGS
Ketting JUBN06041JWYGT-U
Oorringen JUBE06020JWYGT-U
Oorringen JUBE06020JWRHT-U
Ketting JUBN06129JWYGT-U
Ketting JUBN06010JWYGT-U
Raquel ketting JF04997710
Harlow armband JF04995998
Diesel Font armband DX1732040
Diesel Font enkele oorring DX1730040
Oval enkele oorring DDX1718040
D Logo armband DX1691040
Ellis armband JF04967710
D Logo enkele oorring DX1673040
Sutton ketting JF04893710
Ketting met hanger JF04841710
Oorknopjes met kristal JF04422710
Pearl Bead oorstekers met hanger
Diamond Hanger oorringen verguld
Oorstekers JUME06075JWSTT-U
Oval ring DDX1715040
Sutton ringen JF04974710
Sadie ring JF04835710
Ellis ring JF05001710
Pavé Everyday Medium oorringen MB0192
Oorringen JUBE06430JWRHT-U
Oorstekers JUBE06423JWYGPKT-U
Armband JUBB06422JWYGOGS
Armband JUBB06422JWYGGNS
Oorringen JUBE06402JWYGT-U
Bangle JUBB06401JWRHS
Oorstekers JUBE06395JWYGT-U
Armband JUBB06390JWYGS
Armband JUBB06388JWRHS